ORTHO-CLEAN Polska

Jaki jest cel przygotowywania elementów do ponownego użycia?

Dowiedz się, dlaczego usługa oczyszczania zamków i pierścieni nie tylko pozwala oferować klientom prace wysokiej jakości, lecz także przyczynia się do ochrony środowiska i zwiększa przychody gabinetu stomatologicznego.

Zapewnij swoim pacjentom prace stomatologiczne najwyższej jakości

Gabinety ortodontyczne ciągle muszą walczyć z konkurencją, aby zdobyć nowych klientów i zapewnić sobie większą rentowność. Dzięki specjalnemu procesowi oczyszczania oferowanemu przez firmę Ortho-Clean możesz zapewnić swoim pacjentom rozwiązania najwyższej jakości. Zamiast tanich zamków i pierścieni wątpliwej jakości możesz stosować zamki markowe z możliwością dziesięciokrotnego czyszczenia. Opracowana przez Ortho-Clean metoda na zimno sprawia, że elementy te zachowują jakość i funkcjonalność, co pozwala oferować pacjentom wysokiej jakości markowe zamki za cenę niższą niż koszt zamków niskobudżetowych.

Zachowanie funkcjonalności i właściwości wszystkich elementów

Metoda stosowana przez Ortho-Clean polega na delikatnym rozpuszczaniu resztek kleju dzięki użyciu specjalnych płynów. Materiał nie zostaje poddany działaniu wysokiej lub niskiej temperatury, nie zmieniają się również jego właściwości fizyczne.

Chroń środowisko

Wraz z rozwojem cywilizacji coraz ważniejsze staje się odpowiedzialne traktowanie istniejących zasobów. Firma Ortho-Clean wraz ze swoim partnerem EAMDR jest dumna ze swojego wkładu w rozwój zaawansowanych technik oczyszczania, przywracających uśmiech na ustach Twoich pacjentów.


Jesteśmy dla Ciebie

Telefon: +48 68 326 55 06
Telefon: +48 510 284 085
Telefon: +48 501 538 144
e-mail: info@ortho-clean.pl
Pon. - pt. 9:00 - 17:00