ORTHO-CLEAN Polska

Know-how

Niezależnie od metody usuwania kleju, zadaniem osoby przeprowadzającej recykling jest prawidłowe sprawdzenie, pomiar oraz posortowanie pierścieni i zamków. I tym właśnie zajmuje się Ortho-Clean. Rzemiosło to zwykle praca w zakresie milimetrów – nasi pracownicy działają w skali mikrometrów, zapewniając najwyższą precyzję.

Dzięki zaawansowanej technice, regularnym szkoleniom i najwyżej jakości procesu nasi pracownicy są w stanie zapewnić dokładny pomiar torku i angulacji i tym samym zagwarantować możliwość ponownego użycia poszczególnych elementów.

Oczyszczanie

Firma Ortho-Clean stosuje do oczyszczania zamków i pierścieni wyłącznie metodę na zimno. Nasze wymagania dotyczące oczyszczonych elementów są zgodne z wymaganiami producenta. Ortho-Clean nie toleruje żadnych odchyleń wykraczających poza granice ustalone przez producenta; elementy nie spełniające tych wymagań zostają odrzucone. Takie części zostają specjalnie oznaczone i odesłane do klienta. Nawet jeżeli uszkodzenia lub odchylenia nie są widoczne gołym okiem, firma Ortho-Clean nie zaleca ich ponownego użycia.Jesteśmy dla Ciebie

Telefon: +48 68 326 55 06
Telefon: +48 510 284 085
Telefon: +48 501 538 144
e-mail: info@ortho-clean.pl
Pon. - pt. 9:00 - 17:00