ORTHO-CLEAN Polska

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy ORTHO-CLEAN Paris International Recycling Laboratories w Polsce.

Specjalizujemy się od ponad 25 lat na świecie i od 12 lat w Polsce w profesjonalnym regenerowaniu zamków i obejm.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i najnowocześniejszemu sprzętowi, którym dysponujemy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Dzięki naszym usługom regeneracji zamków i pierścieni, wszystkie gabinety współpracujące z nami, są w stanie w bardzo dużym stopniu obniżyć koszty. Proces recyklingu nie powoduje obniżenia poziomu jakości produktów podczas ich późniejszego stosowania i używania, ponieważ każdy zamek pierścień jest indywidualnie kontrolowany w celu zapewnienia najwyższej jakości.

Dodatkowo dajemy Państwu możliwość dołączenia do grona osób, w szczególny sposób dbających o ochronę środowiska. Wasz gabinet, może nosić miano "GABINET PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA".

Gwarantujemy najwyższą jakość regenerowanych obejm i zamków, które w niczym nie ustępują nowym produktom ani pod względem estetycznym, ani jakościowym. Spełniają amerykańskie i europejskie normy zdrowotne m.in. DEA. Zregenerujemy każdy zamek i obejmę, nawet powyginaną.

Ortho-clean international:

ortho-clean NiemcyOrtho-clean FrancjaOrtho-clean Wielka BrytaniaOrtho-clean CzechyOrtho-clean GrecjaOrtho-clean DaniaOrtho-clean RosjaOrtho-clean Portugalia


Jesteśmy dla Ciebie

Telefon: +48 68 326 55 06
Telefon: +48 510 284 085
Telefon: +48 501 538 144
e-mail: info@ortho-clean.pl
Pon. - pt. 9:00 - 17:00